TCMB Döviz Kurları
$ Dolar : YTL
€ Euro : YTL

E-Bültenimize Kaydolun!
 
clup kart avantajlarından yararlanınız puan toplayın para olarak harcayın alışveriş yaptıkça kazanın kazandıkça harcayın
 


Karabıyık Market, beş şubesiyle İzmir'in Ödemiş ilçesinde hizmet vermektedir. İlk şubesi 1996 yılında açılan Karabıyık Market, her zaman hizmet kalitesini arttırmayı amaçladı ve ardından şubelerini açarak Ödemiş halkının hizmetine sundu. Karabıyık Market' in kurucusu ve sahibi Zekeriya Karabıyık'tır.

Zekeriya KARABIYIK - Özgeçmişi:

25.03.1970 tarihinde İzmir'in Ödemiş ilçesinde doğdu.

İlköğrenimini Ödemiş Fatih İlkokulu'nda, ortaöğrenimini Ödemiş Ortaokulu'nda tamamlayarak Ödemiş Lisesi'ne başladı. Lise 1 de okuldan ayrılarak öğrenim hayatını tamamladı.

Aile şirketi olan Karabıyık Kardeşler Koll. Şti.'nde çalışmaya başladı. 1990 senesinde amcasının vefatının ardından 3 yıl daha şirkette çalışmaya devam etti. Daha sonra babasıyla birlikte, amcaoğluna işi devrederek dükkanlarını kiraya verdiler. 1995 senesinde amcaoğlundan dükkan hissesini aldı ve 1996 yılında kendi başına ticarete başladı. Karabıyık Un ve Yem Ticareti'ni kurarak, bugday, arpa, mısır, un ve bilumum hayvan yemleri tıcareti yapmaya başladı. Daha sonra yakınlarından aldığı tavsiyelerle market işletmeciliğine başladı.

2005 yılında Tanza Market'i devraldı. 2-3 aylık bir çalışmanın ardından Saraçoğlu Caddesi'nde Karabıyık Market-2 'yi hizmete açtı. Bununla yetinmeyerek 3-4 ay sonra Ödemiş Tedaş Şubesi karşısında Ağa sokakta Karabıyık Market-3 'ü hizmete açtı. 2007 yılı haziran ayında; eski Gölcük yolu üzerinde olan meşhur kanguru kahvesinin olduğu yeri kiralayarak Karabıyık Market-4 'ü hizmete açtı. 2009 yılı ağustos ayında ise Gediz Caddesi'nde (tekelli mevkii) Karabıyık Market-5'i hizmete açtı. 2010 yılında Şehit Salim İzleyen Caddesi'nde Karabıyık Market-6'yı hizmete açtı.

Halen Ödemiş'te 40 kişilik bir kadroyla Karabıyık Market'i altı şubesiyle çalıştırmaktadır. Karabıyık Market-1 (ekin pazarı), Karabıyık Market-3 (tedaş şubesi) ve Karabıyık Market-5 (tekelli şubesi) şubelerinde aynı zamanda un, yem ticareti ve arpa, buğday, mısır ve tohumculuk alanında da hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Sayısı: 103906
      Anasayfa | Hakkımızda | Şubelerimiz | Bültenler | Bize Yazın | İletişim | İnsan Kaynakları